Home » Archive by category "DEFAULT"


Download Kënga E Abazit - Xhemajl* E Ilaz Berisha - Lulja E Allit (Vinyl)
1972


Sitemap

Etudes Op.25 : No.7 En Ut Dièse Mineur - Gyorgy Cziffra - Chopin: OEuvres Pour Piano (CD), Faber (11) - Abstinenz (CD), Got To Let Go (Pt.1) - Tal Armstrong* - The Tallest Man In Love (Vinyl, LP, Album), Remember Who You Are, Grooves Bag - Richard Holmes* - After Hours (Vinyl, LP, Album), Die Forever - Grimwald - Lux Perit In Tenebris (CD, Album), 3e Mouvement: Allegretto, What A Faker, She Wasnt Dead At All - Texas Instruments (4) / Baitfish / Battle Royale (2) / Regret, Hard-Hearted Hannah, Psalm Of Guidance - Praise (8) - The Son Will Rise (Vinyl, LP, Album), My Angels Smile

8 Replies to “ Kënga E Abazit - Xhemajl* E Ilaz Berisha - Lulja E Allit (Vinyl) ”

 1. Shak says:
  Dec 11,  · Përshëndetje disesenhesupney.keiswatzenbanpcotirijabarwhetssecoun.coa dhe përgëzime, Për këngën, teksti, kënga dhe zëri juaj janë të nivelit të lartë. Keni kryer një borxh ndaj Sylë Zarbincës, i cili me n.
 2. Mekora says:
  Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25, kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip Gezim Berisha - Lulja prej rrajes (Mp3 Shqip) | disesenhesupney.keiswatzenbanpcotirijabarwhetssecoun.co
 3. Goltilrajas says:
  Mar 16,  · This video is unavailable. Watch Queue Queue.
 4. Bagul says:
  Adelina Berisha shfaqet atraktive nga palestra (Foto: Instagram) Ndryshe, kënga e fundit e saj “Coco” deri më tani në platformën YouTube ka kaluar shifrën e një milion klikimeve. Nga ana tjetër, edhe pse prej vitesh është pjesë e skenës tonë, artistja nuk ka qenë shumë e përfolur për jetën private, e .
 5. Goltidal says:
  Berisha: Eshtë jetik për votën e emigrantëve, është jetik për votën e qetë të shqiptarëve, është plotësisht i mundshëm. Asnjë nga institucionet europiane nuk e kanë qef, nuk e kanë konfirmuar Berisha: Absolutisht e vërtetë kjo, që OSBE/ODIHR nuk e preferon shumë, nuk po i hyjë të shpjegojë se pse.
 6. Meztigal says:
  Apr 05,  · Armin van Buuren & Vini Vici ft. Hilight Tribe - Great Spirit (Live at Transmission Prague ) - Duration: Transmission Festival Recommended for you.
 7. Maugrel says:
  Data e mësipërme do të shënontë goditjen e një prej bandave më të rrezikshme në vend në Tetovë. Lulzim Berisha, njeriu që e drejtoi për 10 vjet me radhë “bandën e Durrësit” mes vrasjesh e trafiqesh droge dhe armësh do të arrestohej në Maqedoni pas një .
 8. Mikakree says:
  I vetmi që nuk ka reaguar për kontratat e lobimit të Partisë Demokratike në SHBA dhe lidhjeve të dyshuara me rusët është Sali Berisha, heshtja e të cilit lë të ekspozuar Lulzim Bashën përballë sulmeve që po i adresohen nga disa anë. Është naive të besohet se një ofensivë e tillë politike ndaj kryetarit të Partisë Demokratike mund të linte indiferent Sali Berishën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*